Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Swarzędz,

jak wiecie w ostatnich latach nasza gmina stanęła w obliczu wielu wyzwań – naszą samorządową niezależność ograniczano, a nowe zadania mocno obciążały nasze barki  (COVID, wojna w Ukrainie). Pomimo tych trudności, udało nam się utrzymać stabilność finansową jednocześnie inwestując duże środki w infrastrukturę dla poprawy jakości życia.

Przez te lata, moja praca jako Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz była ukierunkowana na rozwój i dobrobyt naszego miasta i gminy. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi, współpracy i dialogowi z Wami udało nam się osiągnąć wiele, ale wiem też, jak wiele jest jeszcze do zrobienia.

Nasza gmina stale inwestuje miliony złotych, zarówno z własnych środków, jak i pozyskanych z zewnątrz. W roku 2024 planujemy przeznaczyć rekordową sumę ponad 100 milinów złotych na inwestycje, co jednocześnie pokazuje nasze zaangażowanie w rozwój miasta i gminy Swarzędz. Nadal, by utrzymać tempo wzrostu, będziemy dążyć do realizacji projektów finansowanych ze środków zewnętrznych.

Jest to dla mnie wyjątkowa chwila, gdyż po dwóch kadencjach służenia Państwu z wielką pokorą ponownie kieruję się do Was z prośbą o zaufanie i poparcie mojej kandydatury.

Dążę do kontynuacji rozpoczętych inicjatyw oraz wprowadzenia nowych, które jeszcze bardziej umocnią naszą społeczność i poprawią jakość życia każdego mieszkańca miasta i gminy Swarzędz. Dodam, że nie należę ani nie należałem do żadnej partii politycznej.

Zbudujmy wspólnie nowy rozdział w historii naszej gminy!

Proszę o Państwa głos w nadchodzących wyborach.

Z wyrazami szacunku,
Marian Szkudlarek